Zamknij
Zamknij
Sklep

Sklep

Chcesz odpowiednio zaprezentować produkty w swoim sklepie i zwiększyć swoją sprzedaż? Zdaj się na oświetlenie, którego podstawowym celem jest możliwie... zobacz więcej

Chcesz odpowiednio zaprezentować produkty w swoim sklepie i zwiększyć swoją sprzedaż? Zdaj się na oświetlenie, którego podstawowym celem jest możliwie jak najbardziej atrakcyjne zaprezentowanie towarów. Reflektory czy spoty, lampy wiszące, czy oprawy do zabudowy to kluczowe elementy, które powinny znaleźć się w każdej przestrzeni komercyjnej. W zależności od specyfiki sklepu warto zwrócić uwagę na dobór barwy światła: w innej lepiej prezentują się produkty spożywcze, a w innej odzież czy artykuły elektroniczne. Dokładnie przemyślane rozlokowanie punktów świetlnych zaprocentuje.

zwiń opis >

jak-oszczedzac-na-oswietleniu

Jak oszczędzać na oświetleniu?

Oszczędności w zakresie zużycia energii elektrycznej mogą przyczynić się do tego, że w gospodarstwie domowym pozostanie nawet do kilkuset złotych więcej w ciągu roku. Warto zatem zoptymalizować zużycie energii w swoim domu i zadbać o jej racjonalne wykorzystanie.

Przeczytaj więcej