Zamknij
Zamknij
Ogród i taras

Oświetlenie zewnętrzne - do ogrodu i na taras

Warto zadbać o atrakcyjne oświetlenie wokół domu lub oświetlenie balkonu czy tarasu. To nie tylko zabieg estetyczny, ale także istotny... zobacz więcej

Warto zadbać o atrakcyjne oświetlenie wokół domu lub oświetlenie balkonu czy tarasu. To nie tylko zabieg estetyczny, ale także istotny element bezpieczeństwa w poruszaniu się wokół własnej posesji nocą. W tym celu warto zwrócić uwagę na wysokiej jakości kinkiety, reflektory czy w wersji stojącej, jako atrakcyjne słupki w równej wysokości. Chcąc uatrakcyjnić wygląd ogrodowych roślin można zamontować lampy dogruntowe. W altanach czy na zadaszonych tarasach pięknie wyglądają lampy wiszące. Warto wybrać oświetlenie LED, energooszczędne przy całonocnej świetlnej ekspozycji. Za każdym razem należy wybierać oświetlenie o wysokiej klasie szczelności IP (odporności na wilgoć).

zwiń opis >

wybieramy-oswietlenie-LED-do-domu

Wybieramy oświetlenie LED do domu

O technologii LED mówi się, że jest przełomem w dziedzinie oświetlenia. Zużywa znacznie mniej energii od tradycyjnych żarówek, świeci nawet 100 tys. godzin i jest możliwe do zastosowania w dowolnym miejscu w mieszkaniu. Podpowiemy na co zwrócić uwagę i jakie żarówki LED kupić, by uzyskać najlepszy efekt.

Przeczytaj więcej