Zamknij
Zamknij
Korytarz

Oświetlenie korytarza

Istotną częścią każdego mieszkania jest korytarz, który już na pierwszy rzut oka przykuwa uwagę osób nas odwiedzających. Warto zatem postarać... zobacz więcej

Istotną częścią każdego mieszkania jest korytarz, który już na pierwszy rzut oka przykuwa uwagę osób nas odwiedzających. Warto zatem postarać się o oświetlenie tego frontowego miejsca. Najwygodniejszą formą lamp używanych w przedpokoju są lampy ścienne, choć w bardziej przestronnych wnętrzach nie brak tu nawet żyrandoli. W korytarzu, gdzie zostawiamy odzież wierzchnią najczęściej spotkać można szafę wolnostojącą lub w zabudowie. Przy niej najczęściej pojawiają się halogenowe oprawy do zabudowy. Korzystnie wyglądają również szeregi spotów zamontowanych przysufitowo lub – wręcz przeciwnie – oświetlenie przypodłogowe w ciągu komunikacyjnym.

zwiń opis >

jak-dobrze-oswietlic-detale-w-domu

Jak dobrze oświetlić detale w domu?

Kwestia oświetlenia wnętrza domu to coś, na co dotychczas nie zwracało się większej uwagi. Wraz z rozwojem trendów wnętrzarskich zaczęto odkrywać różnorodne sposoby na kreowanie klimatu pomieszczenia właśnie za pomocą oświetlania strategicznych punktów.

Przeczytaj więcej