Zamknij
Zamknij
Globo

Globo

997 produktów

GLOBO Lighting specjalizuje się w sprzedaży dekoracyjnego oświetlenia i nowoczesnych systemów oświetleniowych. Założona w 1998 roku firma... zobacz więcej

GLOBO Lighting specjalizuje się w sprzedaży dekoracyjnego oświetlenia i nowoczesnych systemów oświetleniowych. Założona w 1998 roku firma z siedzibą w Austrii swoją działalność rozwija obecnie w ponad 50 krajach na świecie.

Oferta GLOBO to ponad 2000 produktów branży oświetleniowej, których firma jest ekskluzywnym dystrybutorem. Katalog wypełnia bogata oferta: od innowacyjnych energooszczędnych systemów oświetleniowych, przez halogeny, kreatywne rozwiązania do podświetlania ścian i sufitów, po funkcjonalne i dekoracyjne oświetlenie do wnętrz, jak lampy sufitowe, podłogowe czy stołowe oraz systemy oświetleniowe do zastosowania na zewnątrz. Rozwiązania GLOBO uważane są za wyznaczniki najnowocześniejszych trendów w zakresie ekologicznych technologii solarnych do stosowania na zewnątrz oraz oświetlenia LED.

GLOBO wypuszcza rocznie na rynek ok. pół tysiąca nowych produktów, w rozwoju koncentrując się na badaniach technologicznych i designie. Bezkompromisowe harmonijne współistnienie dwóch wartości: funkcjonalności i formy to zasadniczy wyznacznik projektów GLOBO. Współpraca ze znanymi projektantami i inżynierami procentuje asortymentem, który wskazuje nowe kierunki w branży oświetleniowej i spotyka się z uznaniem na prestiżowych targach we Frankfurcie, Mediolanie, Hong Kongu czy Moskwie.

Uwagę zwracają liczne certyfikaty i oceny z testów jakości produktów GLOBO. W myśl motto firmy, które brzmi "Wysoka jakość w przystępnej cenie", asortyment stale poddawany jest rygorystycznej kontroli jakości.

zwiń opis >

Filtruj listę produktów

Kolor
Pomieszczenie
Styl
Materiał
Marka
Cena
Dostępność
Ustaw kierunek malejący
Ustaw kierunek malejący