Zamknij
Zamknij
Żarówki do girland

Żarówki do girland

23 produkty

Filtruj listę produktów

Marka
Cena
Dostępność
Ustaw kierunek malejący
Ustaw kierunek malejący

Dedykowane żarówki do girland

Dedykowane żarówki do girland dostępne w naszej ofercie to wyjątkowy i unikalny produkt na polskim rynku. Przede wszystkim wyróżniają się parametrami, wysoką jakością wykonania, bezpieczeństwem, wodoszczelnością i pięknym efektem świetlnym. Żarówki do girland energooszczędne - oszczędzają nawet do 80% energii elektrycznej.

Precyzyjne rozświetlenie

Wszystkie dedykowane żarówki LED do girland marki iluve świecą światłem pryzmatycznym, dzięki czemu emitują światło w sposób sferyczny i rozproszony. Dajemy gwarancję jasnych i żywych kolorów, natomiast specjalne tworzywo akrylowe zapobiega degradacji powierzchni przez niekorzystne warunki atmosferyczne.

Wysoka jakość i wytrzymałość

Większość żarówek do girland wykonanych jest z żywicy akrylowej, dzięki temu nie tłuką się i są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz trudne warunki atmosferyczne - kurz, pył, piasek, deszcz, śnieg.

Nie nagrzewają się

Warto wspomnieć, że akrylowa obudowa żarówek nie nagrzewa się. Dzięki temu girlandy są bezpieczne i mogą być zamontowane w każdym pomieszczeniu - np. namiotach i w każdej przestrzeni oraz miejscach, gdzie wymagany jest najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Przyciemniaj i rozjaśniaj

Żarówki są kompatybilne z instalacjami umożliwiającymi sterowanie siłą i natężeniem światła. Dedykowane żarówki do girland mogą być dowolnie przyciemniane i rozjaśniane bez znaczącego wpływu na jakość emitowanego światła.

3-letnia gwarancja i żywotność 25 000 godzin

Żarówki LED do girland marki iluve wyróżniają się długą żywotnością, która wynosi aż 25 000 godzin. Dodatkowo dajemy 3-letnią gwarancję producenta.