Zamknij
Zamknij

Girlandy

36 produktów

Filtruj listę produktów

Marka
Cena
Dostępność
Strona
Ustaw kierunek malejący
Strona
Ustaw kierunek malejący

Girlandy świetlne iluve

Girlandy świetlne iluve są najnowszym trendem w oświetleniu przydomowego ogrodu, balkonu, tarasu lub imprezy plenerowej. Stosując to rozwiązanie oświetleniowe zbudujesz niezwykły klimat w każdej przestrzeni i nadasz jej oryginalnego charakteru. Niesamowita gra świateł i kolorów zachwyci każdego, natomiast duża elastyczność umożliwia nieskończoną ilość konfiguracji zawieszeń oraz doboru ulubionych barw. Dzięki temu stworzysz dowolny nastrój dla danej okoliczności, niezależnie od tego czy wyprawiasz przyjęcie w ogrodzie czy chcesz cieszyć się ciepłym wieczorem na balkonie. Wszystkie girlandy świetlne iluve są odporne na warunki atmosferyczne - możesz być pewien, że będą służyły przez wiele sezonów. Doskonale sprawdzą się zarówno w plenerze, jak i we wnętrzu Twojego domu.


Łatwy montaż

Girlandy iluve wyprodukowane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się niezwykłą trwałością oraz bezpieczeństwem w użytkowaniu. Prosty sposób konfiguracji umożliwia tworzenie ciągów świetlnych o długości nawet do 100 metrów na jednym zasilaniu. Zastosowanie funkcjonalnych złączek sprawia, że montaż kolejnych przewodów jest prosty i wygodny. W każdej chwili będziesz miał możliwość dołączenia wydłużenia lub zmniejszenia girlandy.


Przykładowe zastosowanie girland świetlnych

Girlandy świetlne iluve idealnie sprawdzą się podczas imprez ślubnych, przyjęć na świeżym powietrzu i imprezach ogrodowych. Będą bardzo efektowną dekoracją altan i tarasów domowych. Dodatkowo girlandy iluve są produktem profesjonalnym - nadają się do dekorowania oświetleniem festiwali, koncertów, budynków publicznych oraz restauracji i lokalów gastronomicznych.


Najważniejsze cechy girland iluve

Wszystkie girlandy świetlne iluve są wodoszczelne i odporne na warunki atmosferyczne takie jak pył, piasek i kurz. Dzięki temu produkt charakteryzuje się wysoką trwałością. Dodatkowym atutem jest możliwość dowolnej modyfikacji i rozszerzenia łańcucha girland nawet do 100 metrów. Do zawieszenia girland nie potrzeba elektryka - są wyjątkowo proste w montażu i bezpieczne w użytkowaniu. Kolorowe żarówki wykonane są z wytrzymałego, nietłukącego się materiału.