Zamknij
Zamknij

Dostawa i płatność

Dostawa

Dostawa towaru ze sklepu internetowego www.iluve.com obsługiwana jest przez firmę kurierską DHL oraz przez Pocztę Polską. Dostawa towaru jest ograniczona do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej. W obu przypadkach koszt dostawy wynosi:

 • dostawa przedpłacona - 16 zł
 • dostawa za pobraniem - 16 zł

Dostawa towaru będzie miała miejsce na adres wskazany w formularzu w procesie składania zamówienia. Podane ceny zawierają podatek VAT 23%. Dla zamówień powyżej 150 zł dostawa jest bezpłatna.


Czas dostawy zamówień z terminem realizacji 2 dni robocze


Czas dostawy realizowanej przez DHL

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku:

 • zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 16.00 nadawane są następnego dnia roboczego

Zamówienia złożone w pozostałe dni:

 • zamówienie złożone w soboty, dni wolne od pracy i święta wysyłane są w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

Zamówienia płatne on-line wysyłane są w następnym dniu roboczym o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godziną 16:00 poprzedniego dnia. Wybierając taką formę płatności - polecamy składać zamówienie nieco wcześniej. W wyjątkowych sytuacjach powyższe terminy mogą ulec wydłużeniu, o czym Klient będzie informowany przez obsługę sklepu najszybciej jak to możliwe.

Czas dostawy realizowanej przez Pocztę Polską

 • Zamówienie złożone do godz. 15.00 w dni robocze doręczone zostaną do 3 dni roboczych, licząc po dniu nadania 

Czas dostawy zamówień z terminem realizacji powyżej 2 dni roboczych

Czas dostawy realizowanej przez DHL 

 • Po otrzymaniu przez klienta wiadomośći potwierdzającej wysyłkę zamówienia, zostanie ono dostawrczone wciągu 48 godzin
Czas dostawy realizowanej przez Pocztę Polską
 • Po otrzymaniu przez klienta wiadomośći potwierdzającej wysyłkę zamówienia, zostanie ono dostawrczone wciągu 72 godzin

 

Płatności

Płatności w sklepie iluve.com dokonywane są za pomocą:

 

 • przelewu tradycyjnego: na konto Bank Millenium SA Millenium - Centrum Rozliczeniowe nr 25 1160 2202 0000 0002 4745 9964, Grodno S. A. ul. Kwiatowa 14, 05-126 Michałów – Grabina
 
 • szybkiego przelewu on-line: realizowanego przez Blue Media

Płatności w sklepie internetowym iluve.com obsługiwane są przez uznaną na rynku firmę Blue Media. Można je dokonywać o każdej porze dnia i nocy. Ta forma rozliczenia& będzie przydatna klientom ceniącym wygodne sposoby płatności realizowane przez firmę godną zaufania. Twoja wpłata zostanie zaksięgowana prawie natychmiast i będziemy mogli przystąpić do kompletowania zamówienia dla Ciebie.

7 dni w tygodniu przez 24 h/dobę - zapłać wygodnie online i miej satysfakcję z zakupionych produktów. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tego tytułu! Za dokonane u nas zakupy wystawiamy faktury elektroniczne, zarówno dla klienta indywidualnego jak i podmiotów gospodarczych.

 

 • płatności za pobraniem - do uiszczenia przy odbiorze przesyłki u jej dostawcy
 

 

 • zakupy na raty - dokonaj zakupu na raty zapośrednictwem banku Alior Bank. Alior Raty to wygodny system finansowania zakupów. Minimum formalności i szybka decyzja kredytowa! Aby wybrać tą metodę płatności, kliknij w obrazek BM.pl (Blue Media) a następnie wybierz opcję Alior Raty.
 

 

 • płatności kartą płatniczą: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

W sklepie iluve.com za zakupy zapłacisz kartami płatniczymi Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Termin dostawy towaru przy płatności kartą liczony jest od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji. W przypadku zwrotu towaru, kwota za transakcję przeprowadzoną przy użyciu karty płatniczej zostanie przelana z powrotem na rachunek karty płatniczej Klienta.

 

karty2